Оплата накладним платежем 
Оплата здійснюється при отриманні замовлення на Новій Пошті. В такому випадку, крім вартості замовлення і вартості доставки Новою поштою, клієнт оплачує ще й за послугу "накладний платіж", вартість якого 20 грн + 2% від вартості товару.

 
Оплата онлайн
Оплата здійснюється відразу після оформлення замовлення. Після натискання кнопки «Оформити замовлення» Ви будете перенаправлені на сторінку, де зможете оплатити онлайн банківською картою Visa і MasterCard. Оплачуючи онлайн, Ви економите 25-35 грн і не витрачаєте на післяплату. Відправку замовлення здійснюємо після підтвердження факту оплати. Відправка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

 
Оплата на банківський рахунок підприємця
Реквізити для оплати надсилаємо Вам після підтвердження замовлення. Оплату на рахунок можете зробити через систему “Приват24” у розділі “Платежі по Україні”, термінал або касу банку. Оплачуючи на рахунок, Ви економите 25-35 грн і не витрачаєте їх на післяплату. Відправку замовлення здійснюємо після підтвердження факту оплати.
 

Доставка по Україні

Відправлення посилок проводиться на наступний день після підтвердження замовлення з понеділка по суботу, з 17:00-18:00 транспортною компанією «Нова Пошта». На ваш мобільний буде відправлено смс з номером ТТН, за якою ви зможете відстежити своє замовлення.